Pacientská poradňa

Ako nás kontaktovať

Máte problém týkajúci sa vášho zdravia, liečby alebo sa potrebujete zorientovať v oblasti sociálnych služieb? Radi vám pomôžeme. Obrátiť sa na nás môžete:

  • osobne v utorok 8:00 – 12:00 hod v kancelárii AOPP na Prešovskej ulici 39 v Bratislave
  • telefonicky na čísle 0903 711 117, 9:00 – 16:00 v pracovné dni
  • e-mailom na adrese poradna@aopp.sk, kedykoľvek alebo prostredníctvom kontaktného formulára

Poradňa pre pacientov je bezplatná. Každý váš podnet konzultujeme s tímom poradcov v oblasti zdravotnej starostlivosti, zdravotného poistenia a sociálnych služieb.

Ak sme vám pomohli, budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zaslaním 2% z dane či dobrovoľným príspevkom na číslo účtu: SK88090000000­00174779712 alebo prostredníctvom portálu Ľudiaľuďom.sk.

Vďaka tomu dokážeme zlepšovať naše služby v prospech chorých a sociálne slabých ľudí na Slovensku. V ich mene vám ďakujeme!

Najčastejšie otázky

Tu môžete napísať svoje problémy a konkrétne otázky. Snažíme sa ich v čo najkratšom čase zodpovedať. Použite tento formulár:

!!! PROSÍME VŠETKÝCH PACIENTOV, KTORÍ VYUŽÍVAJŮ NA KONTAKTOVANIE PORADNE NÁŠ FORMULÁR, ABY ZANECHALI NA SEBA KONTAKT !!!

Pre pacientov sme zároveň pripravili Sprievodcu právami pacienta na sociálnu a zdravotnú starostlivosť. Stiahnite alebo prečítajte si ju tu.Viete, aký je rozdiel medzi urgentom a pohotovosťou?

71%
29%