V Dudinciach sa hovorilo aj o dlhodobej starostlivosti

03.08.2018 | 10:00 am - 11:30 pm

​V Dudinciach sa v dňoch 3. - 5.8.2018  uskutočnilo vzdelávacie a športové podujatie našich dvoch členských pacientskych organizácií - OZ Lymfoma Slovensko a OZ Šanca pre pečeň. 

Na podujatí vystúpila prezidentka AOPP M. Lévyová s prednáškou -  Stratégia dlhodobej starostlivosti a participácia verejnosti pri pripravovaných legislatívnych zmenách v spolupráci s kompetentnými ministerstvami a ÚSV ROS.

Podujatie nebolo len o vzdelávaní, účastníci si užili aj rôzne športové aktivity. Do športového zápolenia oboch družstiev sa však naša prezidentka nemohla zapojiť. Obe pacientske organizácie rovnako patria k našim členom, majú skvelých prezidentov, vedenie a členov, ktorých bojovnosť, spolupatričnosť a radosť zo spoločne strávených chvíľ bola priam obdivuhodná. Víťazom je každý člen týchto pacientskych organizácií, ich rodinní príslušníci a sympatizanti, ktorí prišli na spoločné podujatie do Dudiniec. 

Sme radi, že sme sa tohto skvelého podujatia mohli zúčastniť. Atmosféru napokon priblížia aj fotografie. Ďakujeme ešte raz organizátorom podujatia, OZ Lymfoma Slovensko a OZ Šanca pre pečeň.


Pociťujete v poslednom období zhoršenú dostupnosť zdravotnej starostlivosti?

20%
65%
11%
1%
3%