V Dudinciach sa hovorilo aj o dlhodobej starostlivosti

07.08.2018
article_393

​V Dudinciach sa v dňoch 3. - 5.8.2018  uskutočnilo vzdelávacie a športové podujatie našich dvoch členských pacientskych organizácií - OZ Lymfoma Slovensko a OZ Šanca pre pečeň. 

Na podujatí vystúpila prezidentka AOPP M. Lévyová s prednáškou -  Stratégia dlhodobej starostlivosti a participácia verejnosti pri pripravovaných legislatívnych zmenách v spolupráci s kompetentnými ministerstvami a ÚSV ROS.

Podujatie nebolo len o vzdelávaní, účastníci si užili aj rôzne športové aktivity. Do športového zápolenia oboch družstiev sa však naša prezidentka nemohla zapojiť. Obe pacientske organizácie rovnako patria k našim členom, majú skvelých prezidentov, vedenie a členov, ktorých bojovnosť, spolupatričnosť a radosť zo spoločne strávených chvíľ bola priam obdivuhodná. Víťazom je každý člen týchto pacientskych organizácií, ich rodinní príslušníci a sympatizanti, ktorí prišli na spoločné podujatie do Dudiniec. 

Ďakujeme organizátorom, prezidentkám OZ Lymfoma Slovensko a OZ Šanca pre pečeň, za ich úsilie vynaložené v prospech pacientov.
Viete, čo je stratifikácia nemocníc?

31%
15%
23%
31%