Príďte do Bratislavy na konferenciu venovanú téme dlhodobej starostlivosti na Slovensku

10.05.2019
article_449

​Na tému dlhodobej starostlivosti diskutujeme s odborníkmi aj širokou verejnosťou už niekoľko mesiacov. V mesiacoch február až apríl 2019 sme postupne zavítali do Banskej Bystrice, Bratislavy a Košíc so seminármi, ktoré nám pomohli zozbierať podnety od vás, teda priamo od tých, ktorých sa táto téma dotýka. 

Návrhom z terénu a ďalšiemu smerovaniu v oblasti poskytovania dlhodobej starostlivosti bude venovaná aj odborná konferencia na tému poskytovanie dlhodobej starostlivosti na Slovensku, ktorá sa uskutoční dňa 4. júna 2019 v Zichyho paláci na Ventúrskej ulici v Bratislave. Príďte a pomôžte nám presadiť potreby tých občanov na Slovensku, ktorí sú zo zdravotných dôvodov dlhodobo odkázaní na pomoc spoločnosti. Len vzájomnou výmenou skúseností dokážeme ľuďom priniesť zmeny, a to priamo v právnych predpisoch, ktoré upravujú poskytovanie dlhodobej starostlivosti na Slovensku.

V prípade záujmu o účasť na konferencii vás prosíme o ​vyplnenie ​elektronickej prihlášky na stránke Ministerstva vnútra SR ​​najneskôr do 30. mája 2019.

Tešíme sa na vás.

Program odbornej konferencie:​

Podujatie sa realizuje v rámci národného projektu Podpora partnerstva a dialógu v oblasti participatívnej tvorby verejných politík financované z Európskeho sociálneho fondu cez OP Efektívna verejná správa, v ktorom ÚSV SR ROS zastrešil spoluprácu Asociácie na ochranu práv pacientov SR, Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR a Ministerstva zdravotníctva SR.Aký je váš názor na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou?

17%
44%
38%